Nowy rok, nowy ja! Kto z nas nie wypowiedział tego zdania nawet raz? Niestety, zazwyczaj po krótkim czasie nie pamiętamy już o wyrażonych w Sylwestra postanowieniach na nowy rok, ale w natłoku pracy nierzadko niezwykle ciężko jest je zrealizować. w związku z tym, w tym roku moje postanowienia na ten rok będą bardziej przeciętne.

Co najważniejsze, jak tysiące innych osób dookoła świata mam zamiar się częściej ruszać! Lecz zakup karnetu do fitness klubu to z pewnością nie jest rozwiązanie dla mnie – bardzo dobrze wiem w jaki sposób to się skończy. Z tego powodu, będą to drobne kroki ku lepszej kondycji. Chodzi w tym przypadku chociażby o używanie schodów zamiast windy, dłuższe spacery z moim czworonogiem, czy wyprawa rowerem do sklepu, kiedy aura będzie dobra.

deklaracja numer dwa odnosi się z kolei do spędzania mniejszej ilości godzin przed komputerem. Tak, zdaje sobie sprawę, że brzmi to trochę niedorzecznie, bo przecież właśnie to urządzenie jest moim narzędziem pracy. Chciałabym jednak ograniczyć czas, w jakim korzystam z niego do innych celów. Zamiast oglądać kolejne strony, które niczego nie wnoszą do mojego życia, chciałabym w końcu przeczytać książkę, która zalega na regale od kilku miesięcy, lub po prostu umówić się z przyjaciółmi.

http://www.mentorkiz.pl/wp-content/uploads/2017/12/abc-3014146_640.jpghttp://www.mentorkiz.pl/wp-content/uploads/2017/12/abc-3014146_640-150x150.jpgFlowOd siebieNowy rok, nowy ja! Kto z nas nie wypowiedział tego zdania nawet raz? Niestety, zazwyczaj po krótkim czasie nie pamiętamy już o wyrażonych w Sylwestra postanowieniach na nowy rok, ale w natłoku pracy nierzadko niezwykle ciężko jest je zrealizować. w związku z tym, w tym roku moje postanowienia na...Istotne rzeczy dotyczące Nas wszystkich każdego dnia