Kiedy myślimy o podróży do Francji, pierwsze co przychodzi nam do głowy to naturalnie Paryż. Miasto to ma swój ogromny urok i bezsprzecznie warto je zwiedzić, jednak przecież Francja to nie tylko Paryż. Na uwagę zasługuje też niesamowite jak dla mnie południe tego państwa i moim zdaniem naprawdę trzeba zainteresować tym obszarem.

Rzecz jasna, gdy mówimy o południu, zapewne mnóstwo osób myśli o doskonale znanym Lazurowym Wybrzeżu. Miejsce to jest urokliwe, pełne pozytywnych ludzi i wspaniałych krajobrazów. Nie bez przyczyny przecież znane osoby z różnych części świata najzwyczajniej uwielbiają tu przyjeżdżać. Dlaczego więc nie ujrzeć tego na własne oczy oraz nie spróbować smakowitych, świeżych owoców morza? Ta część Francji na pewno wam się spodoba!

W trakcie moich wypraw, zachwyciło mnie jednak inne wspaniałe miejsce, którym jest Prowansja, ze słynnymi polami pełnymi lawendy. Jest to prawdziwy raj dla wielbicieli fotografii, którzy z takiego rodzaju wycieczki z pewnością powrócą z masą ciekawego materiału. Lecz ta część kraju to też mnóstwo historycznych miejsc, takich jak na przykład Awinion, w których poza zwiedzaniem możecie spróbować świetnej kawy i miejscowych smakołyków tamtejszej kuchni. Palce lizać!

http://www.mentorkiz.pl/wp-content/uploads/2017/12/france-2239995_640.jpghttp://www.mentorkiz.pl/wp-content/uploads/2017/12/france-2239995_640-150x150.jpgFlowPodróżowanieKiedy myślimy o podróży do Francji, pierwsze co przychodzi nam do głowy to naturalnie Paryż. Miasto to ma swój ogromny urok i bezsprzecznie warto je zwiedzić, jednak przecież Francja to nie tylko Paryż. Na uwagę zasługuje też niesamowite jak dla mnie południe tego państwa i moim zdaniem naprawdę trzeba...Istotne rzeczy dotyczące Nas wszystkich każdego dnia